DBNET ENERJİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. 2007 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bugüne ve gelecekte halen aynı heyecan, enerji ve hassasiyetle ticaretine devam eden, ünvanından da anlaşılacağı üzere dünyanın bir çok ülkesinde ki nezih firmalara her türlü elektrik malzemeleri, Data Network malzemeleri, vs alanlarında malzeme tedariki sağlayan bir dış ticaret şirketidir. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya gibi uluslararası pazarlarda ciddi bir tecrübeye sahip olan DBNET ENERJİ halihazırda birçok firma   tarafından “tercih edilen ve güvenilir tedarikçi” olarak benimsenmiştir.

Geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de siz değerli müşterilerimizin çalıştığınız en iyi tedarik kanalı olmayı hedefliyoruz…

Biz Kimiz? 2007 yılında kurulan DBNET ENERJİ, hızla büyümekte olup yıllar içerisinde pazar faaliyetlerini yükselen bir ivme ile daha da arttırmaktadır. DBNET ENERJİ, elektrik ve sınai malzeme ihtiyaçlarınız için “Tek noktadan tedarik” sloganı ile her türlü ihtiyacınıza çözümler sunan bir malzeme tedarikçisidir.

Amacımız, müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla yüksek hizmet standardı ve en yüksek kalitede ürünler sunmaktır. Var olan portföyümüze yeni pazarlar kazandırmak, yeni hizmet alanları açmak için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Müşterilerimizin bize en çok ihtiyaç duyduğu anda ve yerde, deneyimlerimiz ışığında en iyi kaliteyi ve en iyi fiyatları müşterilerimizin ihtiyaçları ile eşleştiren hizmetlerimiz ile gerçek bir ortak olma felsefemize gönülden bağlıyız.

Tecrübeli ve alanında eğitimli personelimiz, talep edilen malzemelerin özellikleri ve teknik ayrıntıları konusunda size yardımcı olmak için teknik olarak donatılmıştır ve size özel çözümler sunar.

Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya gibi uluslararası pazarlarda deneyim sahibi olan DBNET ENERJİ birlikte çalıştığınız en iyi Tedarik Kanalı olmayı hedefliyoruz….

Şirketimiz müşteri odaklı bir şirket kültürüne sahiptir ve Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımını izler. Toplam Kalite Yönetimi’nin bir ekip işi olduğunu ve üst yönetimden en küçük birime kadar tüm çalışanların bu konsepti sonuna kadar benimsediğinden ve uyguladığından eminiz.

DBNET ENERJİ, iyi bir yönetim ekibinin yanı sıra profesyonel çalışanlar ve güçlü bir tedarikçi zinciri ile müşterilerine değer katmaktadır. Deneyimli personelimiz, müşteri talebine odaklanarak, müşteri talebini erken tanıma, değerlendirme  ve çözüm üretme hedefi için sürekli çalışmaktadır.